Tygodniowa promocja - 10% rabatu NA WSZYSTKO! W koszyku uzyj kodu: RABAT

Fototapeta abstrakcja filiżanka owoc

ID produktu: 45865517
111
darmowa wysyłka
Ilość
Zbyt długie ładowanie - odśwież stronę
Fototapeta abstrakcja filiżanka owoc
powiększenie zdjęcia
Autor: © jaworexkadrowanie zdjęcia*znak wodny nie będzie widoczny na gotowym produkcie
Podaj własne wymiary
Szerokość [cm]
(max: cm)
Wysokość [cm]
(max: cm)
Rodzaj wydruku
Podkład
Podkład
Rodzaj
Układobrót
Rodzaj
Montaż mechanizmu
Laminat
Laminat
Werniks
Struktura
Grubość ramy
Grubość plexi
Grubość pcv
Mocowanie
Kolor ramy
Tkanina
Kolor mechanizmu

Zakładka [cm]


Szerokość [cm]
1
2
3
4
5
6
Efekty
Rozciągnij
pionowo:100%
poziomo:100%
Opis produktów
Fototapeta lateksowa Fototapeta lateksowa - 65zł/m2*– wysokiej jakości papier z dodatkiem lateksu o gładkiej strukturze i gramaturze 212g/m2 . Papier jest odpowiednio wzmocniony, tak aby dobrze przyjmował standardowy klej do tapet, nie ulegał rozciąganiu się przy aplikacji na ścianie. Materiał jest matowy, przez co nie odbija refleksów świetlnych. Standardowy wydruk jest podzielony na bryty o szerokości do 150cm.
Fototapeta winylowa Fototapeta winylowa na podłożu z flizeliny - 99zł/m2* - bardzo trwałe podłoże o gramaturze 350g/m2. Materiał matowy o kilku strukturach do wyboru (gładka, piasek, skóra, beton). Jego grubość pozwala ukryć wszystkie nierówności ścian, doskonale nadaje się do pomieszczeń użytkowych, można delikatnie myć. Mimo warstwy winylu pozwala oddychać ścianom. Standardowy wydruk jest podzielony na bryty o szerokości do 135cm (gładka) oraz 129cm (struktury).
Łatwe i szybkie naklejanie, klej wystarczy nanieść tylko na ścianę, przyklejamy suchą fototapetę.
Fototapeta samoprzylepna Fototapeta samoprzylepna MultiStick - 95zł/m2* - Fototapeta samoprzylepna MultiStick jest sposobem na szybką zmianę wystroju pomieszczenia i nadanie mu stylowego charakteru. Jej nakładanie jest bardzo proste, dzięki warstwie pokrytej specjalnym klejem.

Fototapeta samoprzylepna MultiStick to doskonałe rozwiązanie do stosowania na ścianach nawet pomalowanych farbą, innowacyjny materiał, dzięki któremu montaż fototapety jeszcze nigdy nie był tak łatwy, szybki i przyjemny! Fototapeta MultiStick jest odporna na zagniecenia i rozdarcia a specjalna warstwa kleju zapobiega powstawaniu bąbli oraz umożliwia repozycjonowanie jak i przeklejanie jej w inne miejsce bez pozostawienia nieestetycznych śladów. Maksymalna szerokość materiału wynosi 150cm.
Naklejka - 75zł/m2*- folia samoprzylepna jest materiałem specjalnie przeznaczonym do oklejenia gładkich powierzchni jak meble, drzwi, szyby, witryny. Na ścianę zalecamy fototapetę samoprzylepną MultiStick.
Fototapeta FrontStick Fototapeta FrontStick - 99zł/m2* - fototapeta FrontStick jest rozwiązaniem dla osób, które chcą od wewnątrz wykleić szklane powierzchnie, na przykład wystawowe okna, witryny sklepowe, szyby w kuchni, przeszklone drzwi, czy ławy. Powierzchnia klejąca znajduje się na zadrukowanej stronie. Maksymalna szerokość materiału wynosi 150 cm.
Obraz na płótnie Obraz na płótnie - od 179zł/m2* - jest nowoczesnym elementem wystroju wnętrza, a także wyjątkowym prezentem dla naszych bliskich. Obraz drukowany jest na płótnie naciąganym na drewnianą ramę (blejtram). Lniane, artystyczne płótno stanowi trwałe i bezpieczne podłoże dla drukowanego motywu. Nasycenie kolorów i właściwa rozdzielczość pozwalają na zachowanie trwałości i przejrzystości drukowanego wzoru. Standardowa grubość boku obrazu to 2 cm. Oferujemy obrazy na płótnie o pełnych wymiarach co 10cm.
Maksymalny wymiar dla pojedyńczego obrazu to 150x100cm.

Obraz na plexi - 3mm - 263zł/m2*, 5mm - 339zł/m2*Obraz na PCV - 5mm - 129zł/m2*, 10mm - 179zł/m*Obraz w ramie aluminiowej - 249zł/m2*
Laminowanie wydruków Laminowanie/werniksowanie wydruków - 20zł/m2 (mat), 30zł/m2 (błysk) - pokrycie wydruku cienką warstwą lakieru, który dodatkowo zabezpiecza przed zadrapaniami, ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Podkreśla głębie oraz nasycenie kolorów. Powłoka laminatu matowa lub błyszcząca.

Po zalaminowaniu fototapety można zmywać używając delikatnych detergentów.
Plakat Premium - 60zł/m2*Plakat w antyramie - 249zł/m2*Fotoroleta przepuszczająca światło - 109zł/m2 Fotoroleta zaciemniająca - 139zł/m2


*Ceny przy opisach produktów nie obejmują wykupienia licencji na wydruk z danego zdjęcia. Opłata doliczana jest automatycznie i uwzględniona przy cenie w kreatorze.