Tylko teraz laminat 30% taniej! W koszyku uzyj kodu: LAMINAT30

Pytania i odpowiedzi - FAQ

1. W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?
Dokładną instrukcję składania zamówienia można znaleźć tutaj.


2. Jak znaleźć zdjęcie o określonym motywie i tematyce?
W naszym sklepie jest ogromny wybór wzorów i motywów - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Ułatwieniem w szukaniu jest podział na kategorie i podkategorie, dzięki którym wyszukiwanie motywu jest jeszcze łatwiejsze. W prawym górnym rogu naszej strony internetowej znajduje się wyszukiwarka, która może również posłużyć do znalezienia odpowiedniej fototapety. Wystarczy wpisać słowo kluczowe, które najtrafniej będzie opisywać to, czego Państwo szukają.


3. Po wpisaniu własnych wymiarów grafika zmienia swój wygląd – nie widać całego zdjęcia a tylko jego część. Czy można zmieścić całą grafikę w samodzielnie wpisanych wymiarach?
Zdjęcie posiada inne proporcje, dlatego widoczny jest tylko fragment. Istnieje jednak możliwość rozciągnięcia zdjęcia, aby była widoczna większa jego część, służą do tego „+” i „-” widoczne z prawej strony zdjęcia.


4. Czy mogę zapłacić za zamówienie przy odbiorze?
W  przypadku towarów produkowanych na indywidualne zamówienie i pod konkretny wymiar podany przez klienta nie możliwości wysyłki za pobraniem, realizacji zamówienia następu na zaksięgowaniu płatności na koncie.


5. Jaki jest czas realizacji zamówienia i ile kosztuje wysyłka?
Czas realizacji zamówienia zależy od wybranej opcji wysyłki  –  dla wysyłki standardowej jest to 3-5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie, koszt takiej wysyłki to 25zł. W przypadku wysyłki ekspresowej jest to 1-3 dni robocze od zaksięgowanej wpłaty, koszt wysyłki 89zł.


6. Co zrobić, gdy towar jest niezgodny z zamówieniem, niekompletny lub uszkodzony?
Jeśli dostarczona do Państwa fototapeta jest uszkodzona, prosimy o jak najszybszy kontakt telefoniczny bądź mailowy. Prosimy o jak najdokładniejsze opisanie, dlaczego towar jest niezgodny z zamówieniem. Jeżeli to możliwe - prosimy o wykonanie zdjęć i przesłanie nam ich drogą mailową. Nie ma żadnych powodów do niepokoju - wszystko zostanie załatwione tak, aby sprostać Państwa oczekiwaniu. Prosimy pamiętać, że czasami zdarzają się niewielkie różnice w kolorach - na monitorze komputera fototapeta może wyglądać odrobinę inaczej, niż w rzeczywistości. W związku z tym pragniemy zaznaczyć, że drobne różnice w barwach nie sprawiają, że "towar jest niezgodny z zamówieniem".


7. Co zrobić, gdy paczka jest uszkodzona?
Jeśli zdarzy się, że przy odbiorze paczki zauważycie Państwo jej uszkodzenie, prosimy o natychmiastowe sprawdzenie, czy towar również został uszkodzony. Kurier ma obowiązek poczekać, więc nie ma problemu ze zrobieniem tego przy nim. Jeśli okaże się, że zawartość również została uszkodzona, konieczne jest sporządzenie na miejscu protokołu szkody. Jest to bardzo istotne - bo protokół to jedyny dokument, który uprawnia do reklamacji przesyłki u firmy kurierskiej. Równocześnie, należy jak najszybciej się z nami skontaktować, abyśmy mogli jak najszybciej przesłać towar bez uszkodzeń. 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.